Deszczowy Puchar

19.09.2017

W strugach deszczu, chłodzie i we mgle odbyły się zawody o Puchar Wójta Gminy Goleszów w strzelaniu z karabinka sportowego inaugurujące walkę w turnieju o miano Najlepszego Strzelca Powiatu Cieszyńskiego Jesieni 2017.

W gronie 28. zawodników, do walki stanęła liczna 10. osobowa reprezentacja "Logistyka" plasując się w czołówce stawki poszczególnych kategorii:

- dziewcząt: Roksana PLUCIŃSKA "ustrzeliła" Puchar (50/100 pkt), Weronika JANIK wywalczyła "srebro" (30 pkt), a Weronika BURY zdobyła "brąz" (27 pkt);

- chłopców: Piotr PILCH "zgarnął" srebro (66 pkt), a Marek MICZA uzyskał 4. miejsce (58 pkt).

Dużym utrudnieniem, szczególnie dla początkujących zawodników było strzelanie                 w postawie stojącej bez podpórki.